Relacje 2019

V FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

Tarnów, 24-25 Sierpień 2020Relacje 2019

IV Forum Gospodarcze Polonii Świata pod patronatem POT

W Tarnowie odbyło się IV Forum Gospodarcze Polonii Świata. W dwudniowym wydarzeniu wzięło udział około 200 gości reprezentujących 30 krajów. Debatowano m.in. o turystyce, globalnej gospodarce i współpracy Polonii z polskimi przedsiębiorcami, organizacjami oraz instytucjami. Forum odbyło się pod honorowym patronatem prezesa POT.

Relacja POT

W Tarnowie trwa IV Forum Gospodarcze Polonii Świata

Uczestniczą w nim Polacy nie tylko mieszkający w kraju, ale również poza jego granicami. Jak sami twierdzą, celem wydarzenia jest przede wszystkim nawiązanie współpracy gospodarczej.

Radio RDN

Augustów partnerem Forum Gospodarczego Polonii Świata

W Tarnowie odbyło się IV Forum Gospodarcze Polonii Świata. W Forum brało udział ok. 300 przedstawicieli polskich firm działających na całym świecie. Wśród uczestników były delegacje m. in. z Nowej Zelandii, Argentyny, RPA, Europy, i Kanady. Najliczniejsza grupa osób pochodziła z USA. Partnerem samorządowym Forum było Miasto Augustów.

Augustowski Reporter

Tarnów. Trwa IV Forum Gospodarcze Polonii Świata

Dziś (27 sierpnia) drugi – a zarazem ostatni dzień Forum Gospodarczego Polonii Świata. To czwarta edycja imprezy. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest szeroko pojęty przemysł czasu wolnego. W trakcie dyskusji rozmawiano o szansach, jakie dla rozwojów poszczególnych regionów daje atrakcyjna oferta turystyczna.

Naszemiasto

Biznesmeni z całego świata spotykają się w Tarnowie

Trwa IV Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie. To biznesowe wydarzenie zaplanowano na trzy dni od 25 do 27 sierpnia. Udział w nim wzięli przedstawiciele 31 krajów a zarazem wszystkich kontynentów, to głównie reprezentanci firm z branży turystycznej. Ale nie tylko o turystyce będzie mowa.

Tarnowska TV

Forum Gospodarcze Polonii Świata zakończone – jakie efekty?

Tarnów i południowo – wschodnia Polska mogą liczyć na współpracę turystyczną z krajami Europy czy Ameryki. To wnioski po zakończonym IV Forum Gospodarczym Polonii Świata w Tarnowie.

Radio RDN

Forum Gospodarcze Polonii Świata - Galeria

IV FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA – Galeria

Galeria
KONTAKT

Skontaktuj się z nami


PEGAZ

Tel. +48 502 303 293 e-mail: kontakt@polishbusiness.biz www.polishbusiness.biz

Urząd Miasta Tarnowa

Agnieszka Klimek tel. +48 14 68 82 820, e-mail: a.klimek@umt.tarnow.pl  Kinga Młynaryk, tel. +48 14 68 82 820, e-mail: k.mlynaryk@umt.tarnow.pl  Fax. +48 14 688 28 20 www.tarnow.pl