Biznes z 6 kontynentów w Tarnowie.

Tegoroczne Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie zapowiada się niezwykle interesująco. Zgromadzi delegacje ze wszystkich kontynentów Świata. Z blisko 30 krajów reprezentowana będzie Polonia „gospodarcza”. 

Przedstawiciele organizacji otoczenia biznesu, stowarzyszeń, mediów  oraz polonijni przedsiębiorcy wezmą udział w bezpośrednich spotkaniach ze swoimi partnerami z Polski oraz z przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej. Dyskutować będą wspólnie w trakcie licznych paneli oraz debat o współpracy na rzecz współtworzenia i rozwoju  sieci ośrodków i organizacji skupiających polonijny biznes. Wykorzystanie potencjału, doświadczenia, kontaktów i sukcesów gospodarczych Polonii w krajach swojego zamieszkania i działalności zawodowej na rzecz promocji Polski w Świecie, będzie jednym z głównych tematów rozmów w trakcie FGPŚ.

Zapraszamy polskich przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji otoczenia biznesu, specjalne strefy ekonomiczne, parki technologiczne i inkubatory przedsiębiorczości do bezpośrednich spotkań z gośćmi Forum. Wśród nich są m.in. inwestorzy, dystrybutorzy żywności, wyposażenia domów, operatorzy turystyczni oraz firmy z branży budowlanej, energetycznej, elektroniki i it, edukacji.  

Forum jest imprezą zamkniętą. Zainteresowani udziałem w Forum mogą się jeszcze zarejestrować na stronie www.polonia4um.com. (Strefa Uczestnika przeznaczona dla polskich uczestników Forum). Wystarczy poświęcić 3 minuty na wypełnienie prostego formularza, dokonać symbolicznej opłaty rejestracyjnej, która zapewni organizatorów o udziale i wykorzystaniu oferowanych świadczeń w ramach przyznanego Pakietu Uczestnika Forum. Rejestracja jest aktywna tylko do dnia 20 sierpnia 2017r. do godz. 20:00.  Forum rozpocznie się 4 września o godz. 10:00 i trwać będzie do 5 września do godziny 13:30. Zapraszamy!