FAQ

F.A.Q.

Kto może wziąć udział w Forum?

 

Forum dedykowane jest polskim i zagranicznym przedsiębiorcom oraz organizacjom otoczenia biznesu, klastrom, grupom prooducenckim, stowarzyszeniom i związkom, które integrują Polonię z Macierzą. Uczestnikiem Forum są też przedstawiciele samorządów, administracji państwowej oraz urzędów i instytcji takich jak: specjalne strefy ekonomiczne,  parki technologiczne, inkubatory, agencje rozwoju itp.

Kto może być zakwalifikowany jako POLONIA VIP?

Jeśli mieszkasz na stałe i prowadzisz działalność zawodową poza granicami Polski, a jednoczesnie posiadasz polskie obywatelstwo to jesteś uprawniony do przywilejów oferowanych gościom z Polonii.  Jeśli dodatkowo jesteś członkiem polonijnej organizacji  zarejestrowanej w kraju swojego zamieszkania, to masz statut gościa POLONIA VIP.

Czy rejestracja, wypełnienie formlarza zgłoszeniowego i opłata dotyczy każdego uczestnika Forum, nawet jeśli jest z jednej oorganiizacji, firmy...?

Tak. Każdy uczestnik jest zobowiązany dokonać  personalnej rejestracji,  wypełnić Formlarz Zgłoszeniowy i zrobić opłatę rejestracyjną za pośrednictwem przelewu lub karty płatniczej lub systemu PayPal.  Dopiero po otrzymaniu opłaty i przesłaniu potwierdzenia od Organizatora można uważać się za Uczestnika FGPŚ.

Jak umówić się na spotkanie B2B?

Na Forum będziesz miał do dyspzycji 15 oznaczonych punktów/ stanowisk przeznaczonych na spotkania: od nr. 1 do 15.

Jeśli zarejestrjuesz się na Forum i zgłosisz w formularzu udział w B2B, otrzymasz na e-mail aplikację do wypełnienia lub znajdziesz ją na stronie Forum pod ikoną B2B.  Do 15 sierpnia otrzymasz listę wszystkich zainteresowanych spotkaniami B2B, wraz z ich profilem branżowym i określonym zainteresowaniem.

Jak poinformować uczestnika, z którym chcemy spotkać się na Forum?

Wybierz dzień na spotkanie: 03 września 2018r.  lub  04 września 2018r.

Wybierz godzinę i miejsce spotkania (stanowiska od nr. 1 do 15)

Wyślij wybranemu przez Ciebie uczestnikowi e-mail  (adres e-mail znajdziesz na profilu wybranej osoby) powiadomienie o treści:

Reprezentuję …………….(firmę, organizację ) i zapraszam Cię na spotkanie w dniu ………. (3.09. lub 4.09. br.) przy stanowisku B2B nr. …….  (podaj wybrany nr.od 1-15),  o godz. …..  ( podaj godzinę: w dniu  03.09.  w przedziale od 11:00- 17:00, a w dniu  04.09. od godz. 10:30- 13:00).

Interesuje mnie ……… (podaj temat/ obszar rozmowy)

Zainteresowany Uczestnik powinien potwierdzić spotkanie. Zrób to samo jeśli również zostaniesz zaproszony.

Czy spotkania B2B są płatne?

Nie. Każdy zarejestrowany Uczestnik ma bezpłatny dostep do spotkań B2B z listy zgłoszonych.

Jeśli jednak chcesz spotkania z konkretnym partnerem, spoza grona uczestników  Forum, to możesz zlecić Organizatorom usługę „matchmakingową”, która jest doostepna w dziale „Reklama”.

Jak zostać partnerem medialnym, jakie warunki trzeba spełnić, by być Patronem Medialnym Forum?

Pierwszy krok, to wypełnienie formularza dla Mediów i ootrzymanie Akredytacj, która jest bezpłatna. Media zainteresowane Patronatem oraz współpracą partnerską powinny skontaktować się   z Biurem Prasowym Forum. Wszelkie warunki współpracy uzgadniane są w ramach indywidualnych negocjacji. Prosimy o kontakt e-mail: kontakt@polishbusiness.biz lub za pośrednictwem formularza w dziale DLA MEDIÓW.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami


PEGAZ

Tel. +48 502 303 293 e-mail: kontakt@polishbusiness.biz
www.polishbusiness.biz

Urząd Miasta Tarnowa

Anna Urbaś, tel. +48 14 68 82 820, e-mail: a.urbas@umt.tarnow.pl
Kinga Młynaryk, tel. +48 14 68 82 820, e-mail: k.mlynaryk@umt.tarnow.pl
Fax. +48 14 688 28 20
www.tarnow.pl