GalaGALA BIZNESU


Uroczysta Gala Biznesu i wręczenie nagród „Orła Gospodarczego Polonii Świata”, odbędzie się w dniu 3 września 2018r. w Sali Lustrzanej, o godz. 20:00 (Tarnów, Walowa 10) W trakcie Gali ogłoszone zostaną wyniki i przyznana zostanie prestiżowa nagroda „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” w trzech kategoriach: firma, organizacja, osobowość.


Galę uświetnią występy artystyczne i liczne atrakcje, a zakończy ją uroczysta kolacja.

W Gali uczestniczyć mogą wyłącznie goście i osoby biorące udzial w III Forum Gospodarczym Polonii Świata, które posiadać będą imienne zaproszenia. Zaproszenia będą do odebrania w Recepcji Forum, w dniu 03.09.2018r. (przy rejestracji) oraz przesyłane lub wręczane osobiście dla gości specjalnych i VIP.ORZEŁ GOSPODARCZY POLONII ŚWIATA”- wybory i przyznanie nagród

„Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” jest symbolem sukcesu i patriotyzmu gospodarczego, a także trwałych związków biznesowych reprezentantów Polonii z Ojczyzną. To prestiżowe wyróżnienie dla firmy, organizacji, osobowości, które w sposób wyjątkowy i skuteczny promują Polską Markę, oferują polskie produkty i usługi, wspierają polskich przedsiębiorców w krajach swojego zamieszkania, tworzą projekty biznesowe wspólnie z polskimi partnerami oraz inwestują w Polsce lub dzielą się swą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś reprezentantem Polonii i masz swojego kandydata do nominacji do nagrody „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata”- wybierz kategorię i zgłoś:

KONTAKT

Skontaktuj się z nami


PEGAZ

Tel. +48 502 303 293

e-mail: kontakt@polishbusiness.biz
www.polishbusiness.biz

Urząd Miasta Tarnowa

Anna Urbaś,
tel. +48 14 68 82 820,
e-mail: a.urbas@umt.tarnow.pl
Kinga Młynaryk,
tel. +48 14 68 82 820,
e-mail: k.mlynaryk@umt.tarnow.pl
Fax. +48 14 688 28 20
www.tarnow.pl