Gala

VII FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

26-27 Sierpień 2022GALA BIZNESU

Uroczysta Gala Biznesu oraz wręczenie nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” odbędzie się w Tarnowie w trakcie Forum Gospodarczego Polonii Świata, w dn. 27 sierpnia o godz. 20:00 (czasu polskiego)

W trakcie Gali ogłoszone będą wyniki plebiscytu i wręczenie prestiżowych nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata 2021”  trzech kategoriach: firma, organizacja i osobowość oraz „Kobieta Biznesu Polonii Świata”.

W trakcie Gali wywiady i występ artystyczny.

Z przebiegu Gali zostanie przeprowadzona transmisja online.

Dostęp do relacji na stronie www.GoPolonia.pl  oraz platformach Vimeo, FB i YT.
ORZEŁ GOSPODARCZY POLONII ŚWIATA

Wybierz kandydata

„Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” jest symbolem sukcesu i patriotyzmu gospodarczego, a także trwałych związków biznesowych reprezentantów Polonii z Ojczyzną. To prestiżowe wyróżnienie dla firmy, organizacji, osobowości, które w sposób wyjątkowy i skuteczny promują Polską Markę, oferują polskie produkty i usługi, wspierają polskich przedsiębiorców w krajach swojego zamieszkania, tworzą projekty biznesowe wspólnie z polskimi partnerami oraz inwestują w Polsce lub dzielą się swą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś reprezentantem Polonii i masz swojego kandydata do nominacji do nagrody „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata”- wybierz kategorię i zgłoś:

Zgłoś kandydata

Kategorie

KONTAKT

Skontaktuj się z nami


Organizator - PEGAZ

Tel. +48 502 303 293 e-mail: kontakt@polishbusiness.biz www.gopolonia.org

Partner - Urząd Miasta Tarnowa

tel. +48 14 68 82 820,

e-mail: wrg@umt.tarnow.pl

 www.tarnow.pl