Gala

FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA
Online

9-10 PAŹDZIERNIKA 2020GALA BIZNESU


Uroczysta Gala Biznesu oraz wręczenie nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” odbędzie się tradycyjnie w Sali Lustrzanej w Tarnowie, w dn. 9 października o godz. 19:30 (czasu polskiego)

W trakcie Gali ogłoszone będą wyniki plebiscytu i wręczenie prestiżowych nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata 2020”  trzech kategoriach: firma, organizacja i osobowość oraz wywiady i koncert artystyczny.

Z przebiegu Gali zostanie przeprowadzona transmisja online na udostępnionych przez Organizatora kanałach i stronach internetowych.

Wykaz kanałów zostanie przesłany i udostępniony wszystkim zarejestrowanym uczestnikom Forum.
ORZEŁ GOSPODARCZY POLONII ŚWIATA

Wybierz kandydata

„Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” jest symbolem sukcesu i patriotyzmu gospodarczego, a także trwałych związków biznesowych reprezentantów Polonii z Ojczyzną. To prestiżowe wyróżnienie dla firmy, organizacji, osobowości, które w sposób wyjątkowy i skuteczny promują Polską Markę, oferują polskie produkty i usługi, wspierają polskich przedsiębiorców w krajach swojego zamieszkania, tworzą projekty biznesowe wspólnie z polskimi partnerami oraz inwestują w Polsce lub dzielą się swą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś reprezentantem Polonii i masz swojego kandydata do nominacji do nagrody „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata”- wybierz kategorię i zgłoś:

Zgłoś kandydata

Kategorie

KONTAKT

Skontaktuj się z nami


Organizator - PEGAZ

Tel. +48 502 303 293 e-mail: kontakt@polishbusiness.biz www.gopolonia.org

Partner - Urząd Miasta Tarnowa

tel. +48 14 68 82 820,

e-mail: wrg@umt.tarnow.pl

 www.tarnow.pl