Oferty z 30 krajów Świata!


Różne branże, oczekiwania, oferty współpracy i kooperacji z 30 krajów Świata!

Gośćmi Forum Gospdarczego Polonii Świata w Tarnowie będą przedsiębiorcy, organizacje biznesowe, stowarzyszenia i media z 6 kontynentów.

Zagraniczni goście oczekują  nawiązania współpracy z polskimi przedsiębiorcami oraz organizacjami biznesowymi i społecznymi. Oczekują konkretnych propozycji, a także zamierzają zaprezentować swoją bogatą ofertę produktową oraz propozycje  współpracy i kooperacji

Wśród obecnych uczestników Forum w Tarnowie będą przedstawiciele branży paliwowej    z Ameryki Południowej, dystrybutorzy żywności z USA, Kanady, Grecji, Mołdawii, firmy budowlane, deweloperskie, wyposażenia domów, chemii gospodarczej i budowlanej, sprzętu i akcesoriów AGD, jachtów i katamaranów oraz wielu innych branż. Wiele podmiotów i organizacji zainteresowana jest  ofertą turystyczną, w tym tzw. turystyką medyczną. Wśród gości będzie wielu ekspertów handlowych, doradców i firm konsultacyjnych, które  specjalizują się obsłudze firm i wprowadzaniu produktów na zagraniczne rynki. Eksperci ci doskonale znają te rynki, mają profesjonalną wiedzę, a przede wszystkim mają doskonałe kontakty biznesowe, które zdobywali przez wiele lat pobytu i działalności w tych krajach.  Chcą dzielić się swą wiedzą i wspierać polskich przedsiębiorców. Warto to wykorzystać.

Aby wziąć udział w Forum Gospodarczym Polonii Świata nalezy się zarejestrwać on-line na stronie www.polonia4um.com . Termin zgłoszeń upływa 20 sierpnia. Zapraszamy.