Rejestracja

VI FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

27-28 Sierpień 2021Uczestnikiem FGPŚ mogą być wyłącznie osoby, które prawidłowo wypełnią formularz rejestracyjny i otrzymają potwierdzenie udziału.


ZAPRASZAMY DO REJESTRACI NA VI FGPŚ 2021.
TERMIN REJESTRACJ: 01.04- 05.08.2021R
W TERMINIE:05.08-20.08.2021. REJESTRACJA PŁATNA (LAST MINUTE)

Jeśli masz stały pobyt poza granicami RP, zamieszkujesz i pracujesz tam min. 5 lat i zamierzasz osobiście przyjechać na Forum do Tarnowa – wybierz STREFĘ „POLONIA”.Jeśli masz stały pobyt, mieszkasz i pracujesz w Polsce i zamierzasz osobiście przyjechać na Forum do Tarnowa – wybierz STREFĘ „POLSKA”.Jeśli nie możesz osobiście uczestniczyć w Forum w Tarnowie, a planujesz swoją obecność w trybie zdalnym- wybierz STREFĘ „GOŚĆ ON-LINE”Warunki udziału.

Zainteresowani uczestnictwem w Forum Gospodarczym Polonii Świata określają swój status jako: uczestnik krajowy lub zza granicy oraz wybierają formę udziału:

– bezpośrednią z osobistym udziałem w Tarnowie

– zdalną w trybie on-line za pośrednictwem platformy www.GoPolonia.pl

Formę uczestnictwa należy obowiązkowo określić i wybrać w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Zainteresowani udziałem osobistym zobowiązani są do posiadania na dzień otwarcia Forum (27.08.2021) aktualny wynik testu RT-CPR na obecność wirusa SARS-Cov-2 (ujemny) lub posiadać zaświadczenie o przebytym szczepieniu przeciw COVID 19


REJESTRACJA UCZESTNIKÓW FGPŚ 2021 JEST OBOWIĄZKOWA I AKTYWNA OD 01.04.2021

Rejestracja na Forum uprawnia (w zależności od wybranego trybu uczestnictwa) do osobistego udziału w wydarzeniu lub śledzenia przebiegu obrad na platformie www.GoPolonia.pl oraz korzystania z pakietów i dodatkowych usług promocyjno- reklamowych na preferencyjnych warunkach.

Ilość uczestników w formule stacjonarnej jest ograniczona. O możliwości udziału decyduje posiadanie ujemnego wyniku testu RT-CPR na obecność wirusa SARS-Cov-2 lub zaświadczenie o przebyciu szczepienia przeciw COVID-19, a także kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają przedstawiciele organizacji otoczenia biznesu oraz zagraniczni inwestorzy i przedsiębiorcy. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszonych podmiotów i osób.

Uczestnik Forum, który wypełni formularz zgłoszeniowy i wybierze formę udziału bezpośredniego w Tarnowie, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty administracyjno-akredytacyjnej (370,00 pln lub $100,00 lub €90,00). Opłatę można dokonać kartą płatniczą, systemem PayPal lub tradycyjnym przelewem. Po dokonaniu opłaty uczestnik otrzyma potwierdzenie, imienne zaproszenia oraz zostanie przyznany mu bezpłatny „Pakiet Świadczeń Uczestnika FGPŚ”. Pakiet ten zapewnia bezpośredni udział w panelach dyskusyjnych i debacie na Sali plenarnej, nieograniczone uczestnictwo w spotkaniach B2B, waz z dostępem do bazy danych zgłoszonych na B2B uczestników, pełny dostęp do strefy „Coffee & Network” oraz do strefy cateringu (lunch, barek kawowo-przekąskowy), zaproszenie na wieczorną Galę Biznesu i uroczystość wręczenia „Orłów Gospodarczych Polonii Świata”, rezerwację noclegów na warunkach preferencyjnych, serwis logistyczny na trasie hotel- FGPŚ-hotel oraz przekazanie zestawu konferencyjnego i upominków.

W zależności od wybranego trybu udziału, każdy uczestnik FGPŚ otrzyma również atrakcyjną ofertę dodatkowych płatnych usług promocyjno- reklamowych, w tym: stoisko promocyjno- informacyjne, emisję prezentacji multimedialnej wraz z wystąpieniem w trakcie Forum na scenie głównej, emisję prezentacji na platformie GoPolonia, zamieszczenie reklamy i wizytówki w oficjalnym Katalogu Forum, logo w scenografii sceny (na ściance multimedialnej), baner lub roll-up w strefie Expo lub B2B, insert materiałów promocyjnych do pakietów konferencyjnych.

Uczestnicy FGPŚ w trybie online mają do dyspozycji odrębne e-usługi, które mogą wybrać i zlecać w trakcje rejestracji (spotkania e-B2B wraz z e-kalendarzem spotkań, , e-wizytówki, e-prezentacje multimedialne) Mogą również wybrać dowolne usługi przeznaczone dla uczestników stacjonarnych.


KONTAKT

Skontaktuj się z nami


Organizator - PEGAZ

Tel. +48 502 303 293 e-mail: kontakt@polishbusiness.biz www.polishbusiness.biz

Partner - Urząd Miasta Tarnowa

tel. +48 14 68 82 820,

e-mail: wrg@umt.tarnow.pl

 www.tarnow.pl